اخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

هک ۶۰۰ میلیون دلاری زنجیره هوشمند BNB

روز پنجشنبه ساعت ۱۸:۱۹ (ET)، حساب رسمی توییتر Bnb Smart Chain توضیح داد که این تیم به طور موقت بلاکچین را متوقف می‌کند، پس از استناد به اینکه متوجه فعالیت نامنظم شده است. منابع می‌گویند که بیش از ۶۰۰ میلیون دلار توکن Bnb از پل زنجیره‌ای به سرقت رفته است. تیم زنجیره هوشمند Bnb در Reddit توضیح داد که وجوه برداشت شده از BSC بین ۱۰۰ تا ۱۱۰ میلیون دلار است.

 

زنجیره هوشمند Bnb در میان شایعات هک موقتاً متوقف می‌شود

توکن BNB در به دنبال حمله ادعایی به پل زنجیره‌ای متقابل که حدود دو میلیون BNB به ارزش ۶۰۰ میلیون دلار را هک کرد، ۴ درصد کاهش یافته است. گزارش‌ها همچنین اشاره کردند که Tether حساب را در لیست سیاه قرار داد و بایننس را مجبور کرد تا کل زنجیره را متوقف کند.

 

این تیم از طریق حساب رسمی توییتر Bnb Smart Chain، توقف زنجیره را اعلام کرد:

به دلیل فعالیت نامنظم، BSC را موقتاً متوقف می‌کنیم. بابت ناراحتی پیش آمده پوزش می‌طلبیم و به روزرسانی‌های بیشتر را در اینجا ارائه خواهیم کرد. از شکیبایی و درک شما متشکرم.

 

حساب رسمی توییتر Bnb Smart Chain افزود:

برای تأیید، ما BSC را پس از تعیین یک سوء استفاده بالقوه به حالت تعلیق درآوریم. همه سیستم‌ها اکنون مهار شده‌اند و ما فوراً در حال بررسی آسیب‌پذیری بالقوه هستیم. ما می‌دانیم که انجمن کمک خواهد کرد و به مسدود کردن هرگونه انتقال کمک خواهد کرد. همه وجوه امن است. ما می‌خواهیم از همه ارائه‌دهندگان خدمات نود برای پاسخ سریع و دقیق آنها تشکر کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا