مجموعه ۳AC NFT به قیمت ۲.۵ میلیون دلار فروخته شد

ساتبیز، خانه حراج مجلل، با فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) از صندوق سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال که اکنون منحل شده، Three Arrows Capital (3AC)، با موفقیت ۲.۵ میلیون دلار به دست آورد. در میان قطعات فروخته شده Fidenza #725، یک مجموعه دیجیتالی ساخته شده توسط هنرمند تایلر هابز بود. این Fidenza #725 NFT قیمت حراجی بیش از ۱ میلیون دلار را در جریان فروش Sotheby’s داشت.

 

Sotheby’s مبلغ ۲.۵ میلیون دلار از مجموعه NFT 3AC به دست می‌آورد

در ۱۹ می ۲۰۲۳، حراج ساتبیز از ارقام فروش مجموعه Three Arrows Capital (3AC) NFT، یک صندوق سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال سنگاپوری که اکنون ورشکسته شده است، با مجموع ۲.۵ میلیون دلار رونمایی کرد. ساتبیز بعدازظهر جمعه در توییتر اعلام کرد که Fidenza #725 NFT تایلر هابز به قیمت ۱,۰۱۶,۰۰۰ دلار به فروش رسیده است که تقریباً پنج برابر بالاتر از تخمین اولیه است. حراج ۳AC NFT، معروف به مجموعه NFT Grails، اولین بار توسط ساتبیز در ماه آپریل معرفی شد.

 

در طول حراج، Larva Labs NFT Autoglyph #187 با جمع‌آوری ۵۷۱,۵۰۰ دلار، دومین پیشنهاد برتر را به دست‌آورد. علاوه بر این، Crypto Punk #1326 Larva Labs یک خریدار با قیمت ۱۶۵,۰۰۰ دلار پیدا کرد، در حالی که Ringers #194 با قیمت ۱۵۲,۴۰۰ دلار فروخته شد. Ringer #879 از دیمیتری چرنیاک، که به عنوان غاز طلایی شناخته می‌شود، برای یک حراج زنده در ۱۵ ژوئن در نیویورک برنامه‌ریزی شده است. ساتبیز، روز جمعه، همچنین فاش کرد که اثر هنری زنجیره‌ای که توسط @0xdeafbeef ساخته شده است، به قیمت ۲۴۱۳۰۰ دلار در فروش روز معاصر دست یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا