بیست و سومین توکن‌سوزی BNB

بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، بیست و سومین دوره سه ماهه توکن‌سوزی خود را اعلام کرد. این یکی از بزرگترین‌ها از نظر ارزش دلاری بود، با بیش از ۶۷۰ میلیون دلار BNB نابود شده.

 

کمی بیش از دو میلیون BNB در آخرین توکن‌سوزی سه ماهه از بین رفت

در اطلاعیه Binance آمده است که بیست و سومین دوره سه ماهه توکن‌سوزی با حذف کمی بیش از ۲ میلیون توکن از گردش به پایان رسید. شایان ذکر است که تقریباً ۶۵۶ BNB از طریق برنامه Pioneer Burn نابود شد که به کاربرانی که به اشتباه برخی از توکن‌های خود را برای آدرس توکن‌سوزی ارسال کرده اند، اجازه می‌دهد تا بخشی از همه آنها را بازیابی کنند.

 

از نظر ارزش دلاری، توکن‌سوزی سه ماهه بیست و سوم تقریباً ۶۷۰ میلیون دلار ارزش داشت که آن را به یکی از بزرگترین‌ها تبدیل کرد. BNB اخیراً همراه با بیشتر بازارها در حال رشد بوده است و در دو روز گذشته ۳۰۰ دلار را پس گرفته و از ۳۳۰ دلار گذشته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا