پیش‌بینی بیت کوین ۱ میلیون دلاری هنوز پابرجاست

بالاجی احتمالات مختلفی را برای بازه زمانی ارائه می‌دهد که در آن یک رویداد فاجعه بار ممکن است سیستم بانکی ایالات متحده را ویران کند. با توجه به اینکه بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۲۹,۳۲۱ دلار معامله می‌شود، برای بالاجی سرینیواسان، CTO سابق Coinbase، باید این دارایی بیش از ۳,۰۰۰ درصد افزایش یابد تا بتواند شرط بیت کوین خود را تا ۱۷ ژوئن برنده شود. این سرمایه‌گذار و کارآفرین در Consensus 2023 در مورد انگیزه‌ها و منطق خود در پشت شرط‌بندی و احتمال اینکه واقعاً حق با او باشد صحبت کرد.

 

آیا شرط یک میلیون دلاری بیت کوین هنوز در جریان است؟

قبل از صحنه اصلی اجماع از طریق ویدئو در روز جمعه، بالاجی به حضار یادآور شد که بحران مالی بزرگ جهان را در سپتامبر ۲۰۰۸ طوفان کرد. این تنها پنج ماه پس از آن بود که رئیس بانک مرکزی آن زمان، بن برنانکی، پیش‌بینی کرد که جهان ممکن است در این رویداد درگیر شود.

 

بالاجی این را به نحوه پیش‌بینی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در آپریل ۲۰۲۳ مرتبط می‌کند که جهان ممکن است به دنبال یک رشته ورشکستگی بزرگ بانکی در ماه قبل با یک رکود مواجه شود.

 

بلاجی گفت:

نمی‌دانم چند ماه یا چند سال داریم. اگر مانند یک معامله‌گر فکر می‌کنید، فکر می‌کنید که خیلی زود همان اشتباه کردن است. اگر مثل یک آماده فکر می‌کنید، جهنم حقیقتی است که خیلی دیر دیده می‌شود.

 

بالاجی در زمان شرط‌بندی، تز صعودی خود را بر ورود دلار آمریکا به مارپیچ مرگ و میر فوق تورمی در واکنش به بحران بانکی بیان کرد. در حالی که او هنوز چارچوب زمانی دقیقی برای زمان وقوع چنین فروپاشی ندارد، او معتقد است که بهتر است زودتر از موعد در تلاش برای محدود کردن جنبه منفی باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا