توان ۱.۳ EH/s ماینرهای شرکت Terawulf

پس از اعلام عملیات استخراج عمومی Terawulf مبنی بر اینکه مرکز داده استخراج دریاچه مارینر این شرکت با ظرفیت ۳۰ مگاوات (MW) راه‌اندازی شده است، ۱۱ روز بعد، این شرکت فعالیت نزدیک به ۱۲,۰۰۰ ماینر در تاسیسات نیویورک را فاش کرد.

 

Terawulf می‌گوید ۱۲,۰۰۰ ریگ ماینینگ در نیویورک عملیاتی هستند، سایت در حال حاضر ۱.۳ Exahash را تولید می‌کند

شرکت استخراج بیت کوین Terawulf جزئیات استقرار ماینرهای اخیر خود را برای تقویت اهداف پایان سال این شرکت اعلام کرده است. Terawulf سال گذشته زمانی که گزارش شد بازیگر و تاجر آمریکایی Gwyneth Paltrow در این شرکت سرمایه‌گذاری کرده است، خبرساز شد. در ۹ سپتامبر، Paul Prager، مدیر عامل شرکت استخراج بیت کوین، اعلام کرد که تاسیسات مستقر در نیویورک این شرکت واقع در Lake Mariner عملیاتی شده است و ۱ EH/s را با ۳۰ مگاوات ظرفیت مدیریت می‌کند.

 

بیشتر بدانید: دستگاه ماینر چیست؟

 

اعلامیه Terawulf در ۱۹ سپتامبر می‌گوید که عملیات استخراج عمومی لیست شده اکنون در مجموع بیش از ۱.۳ EH/s در Lake Mariner هش‌ریت دارد. هش‌ریت اضافه شده به لطف نزدیک به ۱۲,۰۰۰ ماینر بیت کوین است که در سایت نیویورک مستقر شده اند. در اطلاعیه‌ای Terawulf توضیح می‌دهد که تقریباً ۳,۰۰۰ دستگاه Antminer S19 XP ناشی از توافقی است که قبلاً با سازنده ماینرهای Bitmain Technologies منعقد شده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا