اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

ممنوعیت سهام‌داری و وام‌دهی شرکت‌های کریپتوی تایلند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) پیشنهاد کرده است که کسب و کارها از مشارکت در فعالیت‌های سرمایه‌گذاری و وام‌دهی کریپتو منع شوند. رگولاتور به دنبال نظرات عمومی در مورد این پیشنهاد است و خاطرنشان می‌کند که هدف از این ممنوعیت حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاران و کاهش خطرات مرتبط است.

 

تایلند به دنبال نظرات عمومی در مورد ۲ پیشنهاد قانونی رمزنگاری است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) پنجشنبه اعلام کرد که به دنبال نظرات عمومی در مورد دو پیشنهاد مربوط به تنظیم دارایی‌های رمزنگاری شده است. دوره نظر برای هر دو پیشنهاد در ۱۷ اکتبر به پایان می‌رسد.

 

اولین پیشنهاد برای منع کسب و کارها از سهامداری رمزنگاری و فعالیت های وام است. سازمان دیده بان اوراق بهادار گفت که هدف از این ممنوعیت حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاران و کاهش ریسک‌های مرتبط است.

 

رگولاتور توضیح داد که بر اساس این پیشنهاد، مشاغل نمی‌توانند سپرده دارایی‌های دیجیتال از مشتریان، سرمایه‌گذاری، سهام یا به کارگیری چنین دارایی‌های دیجیتالی را بپذیرند.

 

 

شرکت‌های رمزنگاری همچنین نمی‌توانند سپرده دارایی‌های دیجیتالی از مشتریان را بپذیرند و از منبع سرمایه خودشان سودهای منظم یا انواع دیگر منافع را به مشتریان بپردازند. علاوه بر این، آنها از ارائه پشتیبانی به اشخاص ثالثی که خدمات پس‌انداز و وام رمزنگاری را انجام می‌دهند منع شده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا