ارزش بازار Tether به بالاترین سطح خود رسیده است

علیرغم اینکه چندین توکن دیجیتال وابسته به دلار آمریکا در ماه‌های اخیر بازخریدهای قابل‌توجهی را تجربه کرده‌اند، بزرگترین استیبل کوین بر اساس ارزش‌گذاری بازار، Tether، در آستانه دستیابی به بالاترین ارزش بازار خود است. با ارزش فعلی ۸۲.۸۴ میلیارد دلار، تتر فقط ۴۳۳ میلیون دلار از رسیدن به بالاترین حد خود (ATH) که در ۸ می ۲۰۲۲ بود، فاصله دارد.

 

استیبل کوین تتر در آستانه رکورد سرمایه‌گذاری در بازار است

تقریباً ۳۷۰ روز پیش، به‌ویژه در ۸ می ۲۰۲۲، ارزش بازار تتر (USDT) به بالاترین حد تاریخ (ATH) 83.279 میلیارد دلار رسید. در این دوره بود که سکه زمانی پایدار terrausd (UST) از برابری ۱ دلاری خود جدا شد.

 

پس از آن رویداد، ارزش بازار تتر کاهش یافت و در ۲۴ نوامبر ۲۰۲۲ به کمترین میزان ۶۵.۳۶ میلیارد دلار رسید که منجر به از دست دادن ۲۱.۵۱٪ از کل ارزش بازار آن شد.

 

از آن زمان، ارزش بازار تتر رشد را تجربه کرده است و اکنون به ATH که در ۸ می به دست آورد نزدیک‌تر شده است. در تاریخ فعلی، ۱۳ می ۲۰۲۳، ارزش بازار تتر ۸۲.۸۴ میلیارد دلار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا