اخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

صحبت‌های مدیر ارشد فناوری تتر درباره ذخایر USDT

روز دوشنبه، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether Holdings Limited، توضیح داد که اوراق خزانه داری ایالات متحده بیش از ۵۸ درصد از ذخایر این شرکت را تشکیل می‌دهد. این اعلامیه به دنبال استخدام شرکت حسابداری BDO Italia توسط تتر و تاییدیه سه ماهه ناشر استیبل کوین صورت گرفت که نشان‌دهنده کاهش دارایی اوراق تجاری بود.

 

دارایی‌های اوراق تجاری تتر به کمتر از ۵۰ میلیون دلار کاهش یافت

به گفته مدیر ارشد فناوری تتر، اوراق خزانه‌داری ایالات متحده بخش بزرگی از ذخایر USDT شرکت را تشکیل می‌دهد. پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، روز دوشنبه درباره به‌روزرسانی پورتفولیوی تتر توییت کرد.

 

همچنین از آردوینو پرسیده شد که چه زمانی انتظار داشت که به‌روزرسانی شفافیت بعدی Tether منتشر شود و مدیر ارشد فناوری Tether پاسخ داد:

مهلت معمولاً ۴۵ روز است، اما با حسابرس جدید، ما در حال بهبود فرآیندها برای کاهش زمان‌بندی هستیم.

 

آردوینو گفت:

تتر تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۲۲ حدود ۵۸.۱ درصد از دارایی‌های خود را در اوراق تسهیلات ایالات متحده نگهداری می‌کند، در ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ این مقدار ۴۳.۵٪ بود.

 

این خبر به دنبال استخدام شرکت حسابداری BDO Italia و انتشار گواهینامه سه ماهه شرکت برای ذخایر تتر است. تتر در آن زمان توضیح داد که می‌خواهد دارایی اوراق تجاری را تا پایان سال به صفر برساند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا