اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

عرضه تتر پس از کاهش سه ماهه شروع به افزایش می کند

چاپگرهای Tether دوباره روشن شده اند زیرا عرضه USDT در گردش شروع به افزایش یافته است. بزرگترین استیبل کوین جهان، تتر (USDT)، پس از تقریباً سه ماه کاهش، عرضه در گردش خود را افزایش داده است که می تواند نشانه‌ای باشد که بازارهای کریپتو به آرامی در حال بهبود هستند.

 

افزایش میزان USDT در گردش

طبق گزارش CoinMarketCap، اولین افزایش در تقریباً سه ماه اخیر در روز جمعه رخ داد و سه مورد دیگر نیز وجود داشته است که آخرین مورد در روز سه شنبه بوده است. تزریق USDT کوچک بوده است، با این حال، ارزش بازار Tether را ۰.۷٪ یا کمتر از ۵۰۰ میلیون دلار افزایش داد.

 

بر اساس گزارش شفافیت تتر، اکنون ۶۶.۳ میلیارد دلار آمریکا در گردش است. این به استیبل کوین سهمی در حدود ۴۳ درصد از کل بازار را می دهد.

 

عرضه تتر در اوایل ماه می به بالاترین حد خود رسید، زمانی که از مرز ۸۳ میلیارد دلار آمریکا عبور کرد. فروپاشی اکوسیستم Terra و چرخه‌هایی که رخ داد، شرکت را مجبور به کاهش عرضه در گردش کرد که در اواخر ژوئیه ۲۱ درصد کاهش یافت و به ۶۵.۸ میلیارد رسید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا