اخبار بلاکچیناخبار آلت‌ کوین‌ هااخبار ارز دیجیتال

پاسخ تتر به گزارش WSJ

ناشر بزرگترین استیبل کوین جهان (USDT)، تتر، به گزارش وال استریت ژورنال پاسخ داده است. تتر ادعاهای مطرح شده در گزارش قبلی وال استریت ژورنال (WSJ) را رد کرد و اظهار داشت که این نشریه تلاش‌های شفاف‌سازی شرکت را بی‌اعتبار کرده و سودآوری تتر را زیر سؤال برده است. ناشر USDT با بحث و جدل غریبه نیست، به خصوص در مورد سوالات مربوط به ذخایرش.

 

برنامه تتر برای انتشار حسابرسی‌هایش

در بیانیه ای که روز سه شنبه ۳۰ اوت ۲۰۲۲ منتشر شد، تتر گفت که WSJ چندین نتیجه گیری غیرقابل اثبات انجام داده است که ناشر استیبل کوین باید آنها را روشن کند. وال استریت ژورنال، در ۲۷ اوت، مقاله‌ای منتشر کرد و در آن اشاره کرد که تتر هنوز هم حسابرسی را انجام نمیدهد، چیزی که انتظار می‌رود از سال ۲۰۱۷ انجام شود. در حالی که تتر گفت شرکتش در حال کار برای ارائه ممیزی است و اصرار داشت که معاملاتش شفاف بوده است.

 

 همانطور که قبلا گزارش دادیم، ناشر استیبل کوین یک شرکت حسابداری ایتالیایی جدید به نام BDO Italia را برای جایگزینی MHA Cayman استخدام کرد. همچنین، تتر اعلام کرد که انتشار گزارش‌های تصدیق این شرکت برای ذخایر USDT به جای سه‌ماهه، ماهانه انجام می‌شود. علاوه بر این، ناشر استیبل کوین تصریح کرد که BDO یک شرکت حسابرسی معتبر و مستقل است و نه یک شرکت حسابداری Tether، همانطور که در گزارش WSJ ادعا شده است.

 

مقاله منتشر شده در WSJ که باعث این پاسخ از Tetherشد : کاهش ۰.۳ درصدی دارایی‌ها، تتر را ورشکسته می‌کند

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا