برنامه تتر برای تخصیص سود به بیت کوین

تتر، شرکت استیبل کوین، قصد خود را برای اختصاص ۱۵ درصد از سود خود به بیت کوین نشان داده است. اعلامیه این شرکت در پی گزارش تاییدیه اخیر تتر منتشر شد که بر در اختیار داشتن ذخایر بیت کوین این شرکت به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار تاکید داشت.

 

تغییر استراتژی تتر، سود برای تامین سوخت بیت کوین

تتر، شرکتی که بزرگترین دارایی استیبل کوین اقتصاد کریپتو را صادر می‌کند، چشم‌انداز استراتژیک خود را برای به دست آوردن بیت کوین (BTC) با استفاده از سود خود رونمایی کرده است.

 

این شرکت در یک پست وبلاگی توضیح داد:

از این ماه، تتر به طور منظم تا ۱۵ درصد از سود عملیاتی خالص تحقق یافته خود را به خرید بیت کوین (BTC) اختصاص خواهد داد.

 

ناشر استیبل کوین افزود:

تتر پیش‌بینی می‌کند که موجودی بیت کوین فعلی و آتی در ذخایر آن از بالشتک سرمایه سهامداران فراتر نرود و ذخایر را بیشتر تقویت و متنوع کند.

 

قبل از اعلام این خبر، آخرین گزارش گواهی این شرکت نشان می‌دهد که ۱.۵ میلیارد دلار ذخایر بیت کوین در اختیار دارد. شایان ذکر است، این گزارش همچنین حاکی از آن است که بخش قابل توجهی از ذخایر تتر، به مبلغ ۳.۳۹ میلیارد دلار، در فلزات گرانبها سرمایه‌گذاری شده است. اعلامیه این شرکت در روز چهارشنبه گفت که این سرمایه‌گذاری بر اعتماد آن به بیت کوین به عنوان یک ذخیره قوی ارزش تاکید می‌کند.

 

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، می‌گوید:

تصمیم برای سرمایه‌گذاری در بیت کوین، اولین و بزرگترین ارز دیجیتال جهان، مبتنی بر قدرت و پتانسیل آن به عنوان یک دارایی سرمایه‌گذاری است.

 

مدیر اجرایی تتر افزود:

بیت کوین به طور مداوم انعطاف‌پذیری خود را ثابت کرده و به عنوان یک ذخیره بلندمدت ارزش با پتانسیل رشد قابل توجه ظاهر شده است. عرضه محدود، ماهیت غیرمتمرکز و پذیرش گسترده آن، بیت کوین را به عنوان یک انتخاب مطلوب در بین سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشی قرار داده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا