سرمایه‌گذاری تتر در استخراج بیت کوین در السالوادور

پس از اعلام این شرکت مبنی بر ایجاد عملیات استخراج بیت کوین پایدار در اروگوئه، ناشر استیبل کوین تتر سرمایه‌گذاری خود را در عملیات استخراج بیت کوین در سالوادور به نام Volcano Energy فاش کرد.

 

تتر از Volcano Energy حمایت می‌کند

تتر در چند وقت اخیر با اعلام یک پروژه ماینینگ در اروگوئه و افشای سرمایه‌گذاری در شرکت پردازش پرداخت Citypay.io مستقر در گرجستان، سرمایه‌گذاری‌های خود را افزایش داده است. شرکت استیبل کوین که مسئول بزرگترین دارایی استیبل کوین از نظر ارزش بازار (USDT) است، روز دوشنبه فاش کرد که در یک سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری در Volcano Energy که توسط Max Keiser حمایت می‌شود، مشارکت داشته است.

 

وجوه به‌دست‌آمده توسط Volcano Energy برای تاسیسات استخراج انرژی‌های تجدیدپذیر ۲۴۱ مگاواتی (MW) در متاپان استفاده خواهد شد. این مرکز داده از انرژی خورشیدی و بادی فتوولتائیک برای تامین انرژی عملیات شرکت استفاده خواهد کرد. Tether و Volcano Energy افزایش قابل توجهی در نسبت استخراج پایدار بیت کوین در سال‌‌های آینده را پیش‌بینی می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا