تحلیل دامیننس تتر، آیا به سقف کانال واکنش می‌دهد؟

در تحلیل دامیننس تتر قبلی چیزی در حدود یک ماه پیش منتشر شد، دیدیم که این شاخص مهم در بازار کریپتو به سقف کانال خود نزدیک شده است. همانطور که در تحلیل قبل گفتیم انتظار نداشتیم که این شاخص از سقف کانال صعودی خارج شود و انتظار ریزش آنرا داشتیم.

طبق تحلیل همین اتفاق افتاد و دامیننس تتر با ریزش همراه شد. اما اکنون باری‌دیگر با صعود همراه شده تا سقف کانال را دوباره امتحان کند.

 

چارت روزانه تتر دامیننس
چارت روزانه تتر دامیننس

 

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دامیننس تتر برای تست دوباره سقف کانال در حرکت است. در صورتی که بازهم سقف کانال قیمت را پس بزند این بار با قدرتی بیشتر به سمت اهداف پایین‌تر حرکت خواهد کرد. سقف کانال دامیننس تتر مقاومتی بسیار معتبر است که می‌تواند نشان‌دهنده کف بازار نیز باشد.

اندیکاتور RSI بین ۲ سقف قبلی نمودار واگرایی نشان‌داده است. وقوع یک واگرایی دیگر می‌تواند به اعتبار مقاومت سقف کانال بی‌افزاید.

به هرحال طبق داده تاریخی نمودار، احتمال شکست سقف کانال بسیار کم است.

حمایت‌های احتمالی که ممکن است سد راه ریزش شوند، میدلاین کانال صعودی و سپس سطح استاتیک ۴.۷ درصد است.

 

تمامی تحلیل‌ها صرفا دیدگاه شخصی بوده و مشاوره سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا