اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

گزارش ذخایر بیت کوین تسلا

تسلا فاش کرده است که پس از فروش ۷۵ درصد از دارایی های رمزنگاری شده خود، همچنان بیت کوینی به ارزش ۲۲۲ میلیون دلار در بازار دارد. این شرکت با تبدیل بیت کوین خود به ارز فیات، سود واقعی ۶۴ میلیون دلاری را ثبت کرد.

 

تسلا از فروش بیت کوین به سود ۶۴ میلیون دلاری دست یافته است

شرکت تسلا گزارش سه‌ماهه دوم خود را روز دوشنبه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) ارائه کرد.

 

این شرکت توضیح داد که حدود ۷۵ درصد از دارایی های بیت کوین خود را به ارز فیات تبدیل کرده است. تبدیل بیت کوین ۹۳۶ میلیون دلار پول نقد به ترازنامه شرکت خودروهای الکتریکی اضافه کرد.

 

تسلا به SEC اطلاع داد که در سه‌ماهه دوم ما ۱۷۰ میلیون دلار ضرر ناشی از تغییر در ارزش دفتری بیت کوین خود و سود ۶۴ میلیون دلاری از تبدیل بیت کوین به ارز فیات را ثبت کردیم.

 

تسلا در ابتدا ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین در سه‌ماهه اول ۲۰۲۱ خریداری کرد. در همان سه‌ماهه، این شرکت بیت کوین به ارزش ۲۷۲ میلیون دلار فروخت. قیمت بیت کوین در سه‌ماهه اول ۲۰۲۱ بین سطح ۳۲ هزار دلار و سطح ۵۹ هزار دلار در نوسان بود.

 

این شرکت خودروهای الکتریکی در پرونده SEC اظهار داشت که از تبدیل بیت کوین خود به ارز فیات در سه‌ماهه اول ۲۰۲۱، ۱۲۸ میلیون دلار سود دریافت کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا