اخبار آلت‌کوین‌ها

Do Kwon طرحی برای احیای شبکه Terra ارائه می کند

در پست اخیری که در یک انجمن مرتبط با Terra منتشر شده است، Do Kwon برنامه خود را برای احیای بلاک چین مطرح کرده است.

Kwon می‌خواهد با توزیع مالکیت شبکه بین دارندگان LUNA و UST، به بلاک‌چین درگیری‌شده راه دیگری بدهد.

۴۰ درصد از توکن‌های جدید قبل از رویداد De-pegging (لحظه‌ای قبل از جدا شدن UST از پیوند بایننس) بین دارندگان Luna توزیع می‌شود. در زمان ارتقاء شبکه، سهم مساوی از توکن‌ها بین دارندگان UST توزیع می‌شود تا «تا حد امکان کامل» شوند.

۲۰ درصد باقیمانده به دارندگان Luna در آخرین لحظه توقف زنجیره و استخر جامعه که بودجه توسعه آینده را تأمین می کند، اختصاص می یابد.

 

ذینفعان جامعه می توانند در مجموع یک میلیارد توکن جدید صادر شده دریافت کنند. به این ترتیب، Kwon می خواهد اعضای موجود را تشویق کند تا پس از سقوط پروژه را به طور کامل رها نکنند.

 

توکن LUNA به دلیل تورم شدید و فشار فروش تقریباً به صفر سقوط کرد. مجموع عرضه در گردش این ارز دیجیتال در حال حاضر ۶.۵ میلیارد توکن است. در همین حال، استیبل کوین UST به طور کامل پیوند خود را از دست داده است و در حال حاضر تنها ۰.۱۷ دلار معامله می شود.

Kwon عقیده دارد که شبکه باید بازسازی شود تا اکوسیستم وسیع توسعه دهندگان حفظ شود.

بنیانگذار جنجالی اذعان کرده است که کل سیستم شاهد نابودی کامل بوده است. اکنون، شبکه باید از ابتدا ساخته شود.

Kwon امیدوار است که جامعه بتواند به یک “اجماع سریع” دست یابد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا