اخبار قانون‌ گذاریاخبار آلت‌کوین‌هااخبار جهان

مقررات جدید برای کریپتو به دلیل فروپاشی Terra!

فرانسوا ویلروی د گالهو در مورد بحث های آتی در مورد مقررات ارزهای دیجیتال در کشورهای G7 به رویترز گفت. رویدادهای دراماتیک اخیر اهمیت کشنده مقررات در Web3 را برجسته کرد.

جلسه G7 برای بحث در مورد مقررات در کریپتو
طبق مقاله رویترز، رئیس بانک مرکزی فرانسه اعلام کرد که مقررات ارزهای دیجیتال در نشست آتی G7 در آلمان مورد توجه قرار خواهد گرفت.

آقای Villeroy de Galhau تاکید کرد که این موضوع در میان تلاطم بی‌نظیر در بازارهای ارزهای دیجیتال ناشی از درام UST/LUNA در هفته گذشته به دستور کار اضافه شد:

آنچه در گذشته اخیر اتفاق افتاد زنگ خطری برای نیاز فوری به مقررات جهانی است.

 

مربوط

آخرین خبر: وزرای دارایی G7 از تنظیم ارزهای دیجیتال حمایت می کنند
همانطور که قبلاً توسط U.Today پوشش داده شد، روسای مالی G7 از سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ به طور منظم درباره مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال بحث کردند.

درام UST ممکن است منجر به محدودیت های جدیدی شود
هفته گذشته، UST به دلیل نامتعادل بودن در پروتکل لنگر (ANC) قرار گرفت، که باعث عدم اتصال UST و فروپاشی Terra (LUNA) شد. منجر به انحلال چند میلیارد دلاری و کشتار بازار شد.

جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده تاکید کرد که این درام نیاز فوری به یک چارچوب نظارتی جدید در ارزهای دیجیتال و استیبل کوین ها را تشدید می کند.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا