اخبار بیت‌ کویناخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ ها

بیت کوین Terra به Binance و Gemini ارسال شده است!

پس از فروپاشی ترا که زمانی پایدار بود، تعدادی از مردم تعجب کردند که بیت کوین بنیاد Luna Guard (LFG) کجا رفته است، زیرا قرار بود این سرمایه برای دفاع از برابری ۱ دلاری UST استفاده شود. روز جمعه، شرکت تحلیلی و اطلاعاتی بلاک چین، Elliptic، یک پست منتشر کرد که بر اساس ابزارهای نظارت شبکه این شرکت، به طور خلاصه محل ارسال بیت کوین را نشان می دهد.

 

بر اساس نرم افزار تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic، LFG Bitcoin Stash در ۲ صرافی ارز دیجیتال سپرده شد

در حالی که به آشفتگی اخیر بازار کریپتو و سقوط استیبل کوین Terra فکر می‌کردیم، تعداد زیادی از مردم در انجمن‌ها و رسانه‌های اجتماعی این سوال را مطرح کردند:

ذخایر بیت‌کوین LFG کجاست؟

 

به عنوان مثال، این آخر هفته یک نفر در توییتر نوشت:

گارد بنیاد لونا (LFG) یک ذخیره بیت کوین داشت که قبل از شروع بحران UST و Luna بیش از ۳ میلیارد دلار ارزش داشت. اما کیف پول ذخیره LFG اکنون خالی است اما گزارش شده است که بیت کوین برای آرام کردن بحران استفاده نشده است. سپس بیت کوین ها به کجا رفتند؟ مردم به پاسخ نیاز دارند.

 

در ۱۳ می، بنیانگذار Terra، Do Kwon به مردم گفت:

تیم در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی جامعه رمزنگاری در موضوع ذخایر بیت کوین (BTC) است.

 

کوون گفت:

ما در حال حاضر روی مستندسازی استفاده از ذخایر BTC LFG در طول رویداد de-pegging کار می کنیم. لطفا با ما صبور باشید زیرا تیم های ما همزمان چندین کار را انجام می دهند.

 

به دنبال موضوع توییتر Kwon، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic یک پست منتشر کرد که حرکت BTC LFG را با جزئیات بیشتر توضیح می دهد:

هنگامی که سازمان غیرانتفاعی LFG تصمیم گرفت بیت کوین را در ۹ می منتقل کند، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Elliptic وضعیت را زیر نظر گرفت. پس از اینکه LFG فاش کرد که ۷۵۰ میلیون دلار به صورت بیت کوین به سازندگان بازار وام خواهد داد، پست Elliptic جزئیاتی را ارائه کرد که Kwon توضیح داد LFG از BTC برای تجارت استفاده خواهد کرد. سپس نرم‌افزار Elliptic دو تراکنش به ارزش ۵۲,۱۸۹ بیت‌کوین را که به آدرس جدیدی مرتبط با انبار LFG ارسال شده بود، شناسایی کرد.

 

۸۰,۳۹۴ بیت کوین از انبار LFG منتقل شد

علاوه بر ۵۲,۱۸۹ بیت کوین، LFG کیف پول دیگری با ۲۸,۲۰۵ بیت کوین در اختیار داشت و کل ذخیره بیت کوین LFG به حدود ۸۰,۳۹۴ بیت کوین (BTC) اضافه شد. به گفته Elliptic، در میان هرج و مرج بازار، تمام وجوه به Binance و Gemini ارسال شد.

 

80,394 بیت کوین از انبار LFG منتقل شد

 

Elliptic روز جمعه گفت:

کل این ۵۲,۱۸۹ بیت کوین متعاقباً به یک حساب واحد در جمینی، صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، در چندین تراکنش بیت کوین منتقل شد. نمی توان بیشتر دارایی ها را ردیابی کرد یا اینکه آیا آنها برای حمایت از قیمت UST فروخته شده اند یا خیر.

 

این پست اضافه می کند:

به این ترتیب ۲۸,۲۰۵ بیت کوین در ذخایر Terra باقی ماند. در ساعت ۱ بامداد به وقت UTC در ۱۰ می، این بیت کوین باقی مانده به طور کامل، در یک تراکنش، به حسابی در صرافی ارزهای دیجیتال Binance منتقل شد. باز هم نمی توان تشخیص داد که آیا این دارایی ها فروخته شده اند یا متعاقباً به کیف پول های دیگر منتقل شده اند.

 

ارزیدو همچنین حرکات onchain را بررسی کرد و تأیید کرد که خلاصه Elliptic دقیق است. به عنوان مثال، کیف پول بیت کوین LFG با این آدرس بیت کوین تعامل داشت و کیف پول به عنوان کیف پول داغ Binance علامت گذاری شد. داده‌های Oxt.me دارای حاشیه‌نویسی است که توسط Ergobtc نوشته شده است که می‌گوید این کیف پول داغ مرکزی پلت فرم معاملاتی است. این کیف پول در ۸ اکتبر ۲۰۲۱ ایجاد شد و ۹.۵ میلیون بیت کوین از این کیف پول عبور کرده است.

کیف پول بیت کوین LFG نیز با این آدرس تعامل داشت که دارای حاشیه نویسی oxt.me است که می گوید آدرس صرافی Gemini است. آدرسی که در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۷ ایجاد شد، در مجموع ۱,۲۸۴,۹۱۸ بیت کوین از کیف پول بیت کوین عبور کرده است. در حالی که کیف پول داغ بایننس هنوز حاوی بیت کوین برای خدمات کیف پول داغ است، آدرس صرافی جمینی در ۱۴ می ۲۰۲۲ موجودی صفر دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا