اخبار آلت‌کوین‌ها

Terraform مالیات خود را در کره جنوبی پرداخت کرده

Do Kwon می گوید  Terraform Labs مالیات خود را به طور کامل در کره جنوبی پرداخت کرده است

Do Kwon از Terraform گزارش هایی مبنی بر اینکه این شرکت نزدیک به ۸۰ میلیون دلار مالیات به دولت کره جنوبی دارد را رد کرد.

در مورد Do Kwon، پروژه ارز دیجیتال او و شکست دو دارایی دیجیتال بومی در دو هفته گذشته مطالب زیادی گفته شده است. یکی از آنها شامل مالکیت ۷۸ میلیون دلار مالیات به کره جنوبی بود، اما Do Kwon این موضوع را رد کرد و گفت که شرکتش حقوق خود را پرداخت کرده است.

CryptoPotato وقایعی را که دو هفته پیش در زمانی که UST – استیبل کوین الگوریتمی صادر شده توسط Terra – در برابر دلار (قرار می‌رود ۱:۱) از دست داد، خلاصه کرد.

 

این به کاربران اجازه داد تا از معامله آربیتراژ در برابر LUNA سود ببرند، که اساساً قیمت هر دو دارایی را کاهش داد. در حال حاضر، LUNA با ۰.۰۰۰۱۶ دلار معامله می شود (اوایل ماه مه ۸۰ دلار ارزش داشت) و UST 0.06 دلار است.

 

Do Kwon به عنوان فردی که در پشت اکوسیستم Terra قرار داشت، توجه منفی زیادی را به خود جلب کرد، از آزار و اذیت شدن در خانه گرفته تا در چنگ باختن شرط‌بندی‌های چند میلیون دلاری و یافتن راه‌حلی برای یک وضعیت ناامیدکننده.
ضربه دیگری در اوایل این هفته زمانی که گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه Terra باید ۷۸ میلیون دلار مالیات به دولت کره جنوبی پرداخت کند، وارد شد.

Do Kwon در پاسخ به سؤال یکی از اعضای جامعه در مورد این موضوع گفت: “ما هیچ بدهی مالیاتی معوقی در کره نداریم.” او افزود که سازمان مالیاتی محلی یک حسابرسی مالیاتی انجام داده است، اما شرکت او “به طور کامل پرداخت کرده است.”
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا