اخبار هک و امنیتاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار دیفای (DEFI)اخبار قانون‌ گذاری

دادگاهی شدن تیم terra

در حالی که بیشتر دارایی‌های دیجیتال اقتصاد کریپتو در این ماه شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی بوده‌اند، لونا ۲.۰ راکد بوده است زیرا در ۳۰ روز گذشته ۲۴.۳۷ درصد در برابر بیت کوین کاهش داشته است. LUNA 89.8 درصد نسبت به بالاترین قیمت توکن دو ماه پیش در ۲۸ می کاهش یافته است. علاوه بر این، Fatman فاش کرده است که قربانیان سقوط Terra یک شکایت دسته جمعی علیه Terraform Labs، Do Kwon و Nicholas Platias تنظیم کرده اند.

 

فتمن و کمک برای این که عدالت بتواند مسیر خود را طی کند

در ۲۶ ژوئیه، افشاگر Fatman (Fatmanterra@ در توییتر) یک پیوند ثبت نام برای سرمایه گذارانی که از سقوط Terra در اواسط ماه می آسیب مالی دیده بودند به اشتراک گذاشت.

 

این پرونده توسط شرکت دعوی قضایی Scott+Scott در حال رسیدگی است و متهمان شامل آزمایشگاه های Terraform (TFL)، نیکلاس پلاتیاس و دو کوون هستند. علاوه بر این، Jump Crypto ،Jump Trading ،Republic Capital ،Republic Maximal LLC ،Tribe Capital Definance Capital ،GSR Markets Limited ،Three Arrows Capital (3AC) و Luna Foundation Guard (LFG) نیز گنجانده شده است.

 

در تاپیک توییتری Fatman که در مورد این شکایت بحث می‌کند، افشاگر از عقل دو کوون تمجید کرد، اما اشاره کرد که بنیانگذار Terra از آن به خوبی استفاده نکرده است. وی به جای استفاده از نبوغ خود برای خیر، از آن برای ایجاد طرحی چنان متقاعدکننده استفاده کرد که به طرز هوشمندانه ای در کاربرد واقعی با دروغ های محض آمیخته شد، که نه تنها منجر به سقوط هزاران سرمایه‌گذار شد، بلکه به برخی از شرکت‌های سرمایه گذاری بزرگ نیز آسیب زد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا