اخبار آلت‌کوین‌ها

افزایش ۱.۹ میلیون درصدی عرضه در گردش Terra LUNA

از آنجایی که تاثیر تداخل دلار Terra (UST) با دلار همچنان ادامه دارد، مقدار گردش LUNA Terra بیش از ۱.۹ میلیون درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، مقدار گردش LUNA هفت روز پیش تقریباً ۳۴۲ میلیون بود. تا کنون، عرضه در گردش ۶.۱۸ میلیارد افزایش یافته است و مجموع آن را به ۶۵۳۱۸۹۹۶۱۴۶۰۲ لونا رسانده است.

 

توکن LUNA در هفته گذشته تقریباً به صفر سقوط کرد، در حالی که استیبل کوین UST به طور کامل پیوند خود را از دست داده است و در حال حاضر با قیمت ۰.۰۸ دلار معامله می شود. توکن LUNA 100٪ از ارزش خود را در هفت روز گذشته از دست داده است و باعث ایجاد تعداد بیشتری شده است. در زمان انتشار، LUNA با قیمت ۰.۰۰۰۲۲۶ دلار معامله می شد.

 

Kwon را برای “راه اندازی مجدد” Terra انجام دهید

در آخر هفته، Do Kwon، بنیانگذار Terraform Labs، در یک پست در یک انجمن مرتبط با Terra، “طرح احیای اکوسیستم Terra” را پیشنهاد کرد که به منزله راه اندازی مجدد کل بلاک چین Terra است و مالکیت شبکه به طور کامل در UST و UST توزیع شده است. دارندگان LUNA از طریق ۱ میلیارد توکن جدید. مدیر عامل شرکت همچنین اذعان کرد که اکوسیستم Terra به طور کامل از بین رفته است.

چهل درصد از توکن‌های جدید بین دارندگان LUNA، که قبل از رویداد depegging مالک توکن‌ها بودند، توزیع می‌شود و ۴۰ درصد دیگر نیز به‌طور متناسب به دارندگان UST اختصاص می‌یابد. ۲۰ درصد باقیمانده بین دارندگان LUNA که در پایان توقف زنجیره نگهداری می‌شوند و استخر جامعه که برای تأمین مالی توسعه آینده استفاده می‌شود، توزیع خواهد شد.

با این رویکرد، Kwon امیدوار است که اعضای موجود را تشویق کند تا پس از شکست پروژه در هیئت مدیره بمانند. استیبل کوین UST Terra که قرار بود به دلار متصل شود، در هفته گذشته “مرگ” افزایش یافت و میلیاردها دلار ارزش را از بین برد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا