اخبار آلت‌کوین‌ها

پیشنهاد Terra برای سوزاندن UST باقی مانده

این پیشنهاد که “Agora” نام دارد، با شماره ۱۱۶۴ در Terra Station آغاز شد و بر روی تنظیمات پارامترهای برش و رایت UST متمرکز شده است.

رای گیری در حال حاضر در جریان است و مجموع آرا ۴۵۲.۳۱ میلیون (از ۵۱۵.۴۶ میلیون) به ترتیب تقسیم شده است: ۶۲٪ موافق، ۳۶.۸۲٪ ممتنع و ۰.۵۷٪ از آرا ترکیبی “نه” و “نه با حق وتو” است. نکات اصلی طرح پیشنهادی افزایش BasePool از ۵۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون SDR و کاهش PoolRecoveryBlock از ۳۶ به ۱۸ بلوک است.

با توجه به این تنظیمات، ظرفیت ضرب باید از ۲۹۳ میلیون دلار به حدود ۱۲۰۰ میلیون دلار افزایش یابد. نتیجه، به گفته نویسنده پیشنهاد، به تسریع خروجی UST از سیستم، کاهش اسپرد سواپ و فشار روی میخ UST کمک می کند، اما به قیمت توکن LUNA تمام می شود.

این مبلغ در مجموع به ۳۷۱.۲۹ میلیون دلار می رسد که کل مبلغ سوخته شده به ۱،۳۸۸،۲۳۳،۱۹۵ می رسد – که حدود ۱۱٪ از بدهی معوق UST است. به طور خلاصه، TFL معتقد است که تعادل مجدد استخرها باید UST را نجات دهد.

 

“خونریزی را متوقف کنید”

در حال حاضر، آینده جامعه Terra نامشخص است. قیمت LUNA امروز دوباره تقریباً ۱۰۰ درصد کاهش یافت و اکنون به ۰.۰۱ دلار رسیده است و UST با حدود ۶۴ درصد تخفیف به استیبل کوین های اصلی در سطح ۰.۳۴ دلار معامله می شود.

با این حال، Terraform Labs از پیروان خود می‌خواهد که به محض پذیرش پیشنهاد تنظیمات، بازیابی سرعت بیشتری خواهد گرفت.

لطفاً توجه داشته باشید که TFL در اتاق جنگ است و در چهار روز گذشته بدون توقف روی راه‌حل‌ها و راه‌های بالقوه برای کمک به کاربران آسیب‌دیده و توقف خونریزی کار کرده است.

به‌طور عمومی، با توجه به پیشرفت‌ها، به انتشار به‌روزرسانی‌ها ادامه خواهیم داد.

— Terra (UST) مه ۲۰۲۲

 

آنها همچنین وضعیت فعلی را به عنوان یک اتاق جنگ خطاب کردند و به خوانندگان اطمینان دادند که “دیوانه ها” در چهار روز گذشته بی وقفه تلاش کرده اند تا راهی برای کمک به کاربران مجروح و “توقف خونریزی” بیابند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا