اخبار هک و امنیتاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

همسر بنیانگذار Terra به دنبال محافظت پلیس!

پس از عواقب کاهش ارزش توکن‌های بلاک چین LUNA و UST، گزارش‌ها نشان می‌دهند که آپارتمان دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform، توسط فردی ناشناس ورود غیرقانونی شده است. همسر دو کوون پس از اینکه فرد ناشناس وارد ساختمان آپارتمان شد و زنگ در را برای درخواست کوون به صدا درآورد، از پلیس سونگدونگ در سئول درخواست محافظت کرد.

 

همسر کوون از پلیس کمک خواست

چندی پیش، در ۱ می ۲۰۲۲، توکن بلاک چین ترا LUNA هشتمین ارزش بازار بزرگ در میان بیش از ۱۳,۰۰۰ ارز دیجیتال موجود بود. ارزش بازار LUNA در آن روز ۲۸.۳ میلیارد دلار بود و terrausd (UST) با ارزش بازار ۱۸.۵ میلیارد دلار دو رتبه کمتر از LUNA بود. هر دو ارزش بازار کریپتو در ۱ مه ۲۰۲۲، حدود ۴۶.۸ میلیارد دلار ارزش داشتند و امروز، حدود ۹۱ درصد از این ارزش نابود شده است.

 

در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار UST و LUNA در مجموع معادل ۳.۹ میلیارد دلار است. سقوط Terra دردسرهای زیادی را در بین سرمایه گذاران UST و LUNA ایجاد کرده است و بسیاری از نحوه مدیریت این وضعیت بسیار ناراحت هستند. برخی از سرمایه‌گذاران پس‌انداز و سرمایه‌های کالج کودکان خود را از دست دادند و برخی دیگر توانستند از نظر زیان فرار کنند.

 

رسانه‌های اجتماعی و انجمن‌ها مملو از داستان‌های هولناک افرادی هستند که به شدت به خاطر وضعیت Terra افسرده شده‌اند و سرمایه‌شان را از دست می‌دهند.

اکنون، پس از گذشت چند روز از حادثه اولیه تخلیه UST، گزارش ها اشاره می کنند که یک فرد ناشناس از ساختمان آپارتمان دو کوون بازدید کرد و زنگ در را به صدا درآورد و به دنبال موسس Terra میگشت. یکی از گزارش‌های محلی توضیح می‌دهد که همسر دو کوون در خانه بود و او از پلیس سونگ‌دونگ درخواست کرد تا یک افسر برای محافظت اضطراری تعیین کند. نشریه رمزارز Forkast نیز با پلیس منطقه Seongdong-gu سئول صحبت کرد و این داستان را تایید کرد.

گزارش پلیس خاطرنشان می کند که فرد ناشناس زنگ در را به صدا درآورد و همسر کوون پاسخ داد:

شخص ناشناس گفت، شوهرت در آپارتمان است؟

 

در این گزارش آمده است که در حالی که ارزش توکن های بلاک چین Terra کاهش یافته است، خانه Do Kwon در معرض خطراتی توسط سرمایه گذاران نامشخص قرار گرفته است. پلیس سونگ دونگ همچنین خاطرنشان کرد که در حال بررسی بیشتر وضعیت و برنامه بررسی اقدامات اضافی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا