اخبار بلاکچیناخبار آلت‌کوین‌ها

بلاکچین Terra متوقف شد!

بلاک چین Terra متوقف شد

دیروز، توسعه دهندگان بلاک چین Terra را در ارتفاع بلوک ۷۶۰۳۷۰۰ متوقف کردند و تمام تراکنش ها در شبکه را متوقف کردند. این اقدام با هدف جلوگیری از حملات حاکمیتی پس از تورم شدید LUNA انجام شد. پس از اینکه عرضه توکن در گردش به ۳.۴۵ میلیارد توکن افزایش یافت، راه اندازی یک حمله برای بازیگران بد ارزان تر شد. آنها به طور بالقوه می توانند تعداد زیادی توکن را برای کنترل شبکه به دست آورند.

 

ممکن است با کاهش قیمت اتریوم به زیر ۲ هزار دلار، این مورد را در قیمت اتریوم مشاهده کنید

داده های Santiment نشان می دهد که فعالیت نهنگ ها در تراکنش های ETH با سرعتی که آخرین بار در ژانویه مشاهده شده بود، افزایش یافته است. در ۱۱ می، سرمایه گذاران بزرگ در مجموع ۲۹۵۶ تراکنش انجام دادند که ارزش هر یک از آنها ۱ میلیون دلار یا بیشتر بود. در Santiment، این نوع تراکنش نهنگ ممکن است موردی برای تماشا باشد، زیرا اتریوم به زیر مرز ۲۰۰۰ دلار سقوط کرد. با این حال، دومین ارز دیجیتال بزرگ توانست بهبود یابد و در زمان انتشار با قیمت ۲۱۰۲ دلار در حال تغییر است.

 

مدیر ارشد فناوری Ripple از ایلان ماسک در برابر انتقادات آسوشیتدپرس در مورد خرید توییتر دفاع می کند

در مقاله‌ای که اخیراً توسط آسوشیتدپرس (AP) منتشر شده است، نویسندگان بیان کردند که ایلان ماسک ، اگرچه می‌گوید که می‌خواهد توییتر را برای دفاع از آزادی بیان بخرد، در واقع به شدت به افرادی که با او مخالف هستند حمله می‌کند. با وجود انتقاد از تصمیم ایلان ماسک برای خرید توییتر در گذشته، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، این بار طرف رئیس تسلا را گرفته است. او در توییتی نوشت که حمله به کسانی که با شما مخالف هستند منافاتی با مبارزه برای دفاع از آزادی بیان ندارد و افزود این دقیقاً همان چیزی است که باید از آن دفاع کرد.

 

کوین بیس می گوید برخی از مشتریان در دسترسی به حساب ها با مشکل مواجه هستند

طبق یک توییت توسط حساب رسمی Coinbase ، این شرکت از مشکلات تجارت و دسترسی به حساب‌ها که برخی از کاربران با آن مواجه شده‌اند آگاه است. پلتفرم معاملاتی اعلام کرد که توسعه دهندگان آن در حال تلاش برای رفع مشکلات هستند و به کاربران خود اطمینان می دهند که وجوه آنها امن است. Coinbase در پیام خود به مشتریان اضافه کرد که تجارت آن سالم است و شرکت متعهد به ارزهای دیجیتال برای مدت طولانی است. در همین حال، سهام کوین‌بیس دیروز به پایین‌ترین قیمت تاریخ خود یعنی ۴۰.۸۳ دلار سقوط کرد، اما در زمان نگارش این مقاله، قیمت ۱۱.۰۷ درصد افزایش یافته و به ۶۹.۸۷ دلار در هر نزدک رسیده است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا