اخبار آلت‌کوین‌ها

بلک راک می گوید در ریزش تاریخی Terraدخالتی ندارد

به گزارش فوربس، بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، دخالت خود در فروپاشی Terra (LUNA) را قاطعانه رد کرده است.

روز چهارشنبه، پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر پر از شایعاتی بود مبنی بر اینکه بلک راک، شرکت تجاری بحث برانگیز Citadel و صرافی ارزهای دیجیتال Gemini برای نابودی Terra به نیروهای خود پیوستند.

ظاهراً صرافی تحت رهبری Winklevoss تعداد ۱۰۰۰۰ بیت کوین به شرکت های فوق الذکر وام داده است تا بتوانند UST را از بنیانگذار Do Kwon خریداری کنند.

بلک‌راک و سیتادل دارایی‌های بیت‌کوین و UST خود را کنار گذاشتند و باعث افزایش فروش اجباری شد.

جداسازی UST قیمت LUNA را کاهش داد که بازار گسترده تر را نیز ویران کرد. ظاهراً این دو شرکت توانستند بیت کوین را ارزان بخرند تا وام هنگفت را بازپرداخت کنند.

این تئوری توطئه حتی توسط چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو در یک توییت که اکنون حذف شده است، به اشتراک گذاشته شد.

با این حال، Gemini اولین کسی بود که دخالت خود را در سقوط هواپیما تکذیب کرد. سیتادل همچنین تایید کرده است که هیچ ارتباطی با مرگ LUNA ندارد زیرا با استیبل کوین UST معامله نمی کند.

قیمت LUNA در یک روز ۹۶.۴۳ درصد سقوط کرد و به ۰.۳۱ دلار رسید. نسبت به رکورد ۱۱۹.۱۸ دلاری که در ۵ آوریل ثبت شده بود، ۹۹.۷۵ درصد کاهش یافته است.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا