پایان کار پلتفرم معاملاتی Tradeblock

Digital Currency Group تصمیم خود را برای بستن پلتفرم معاملاتی نهادی خود، Tradeblock، در ۳۱ می ۲۰۲۳ فاش کرده است. این شرکت این حرکت را به محیط نظارتی چالش برانگیز و اثرات پایدار زمستان ارزهای دیجیتال طولانی نسبت می‌دهد که نشان‌دهنده پایان عملیات شرکت تابعه آن است.

 

DCG تا پایان ماه بلوک تجاری بازوی تجاری نهادی را تعطیل می‌کند

به گفته سخنگوی DCG که با بلومبرگ صحبت کرده است، Digital Currency Group (DCG) تصمیم گرفته است پلتفرم معاملاتی خود، Tradeblock را در این ماه ببندد. پلتفرم معاملاتی نهادی مستقر در کانکتیکات، که توسط گرگ و جف شوی در سال ۲۰۱۳ تأسیس شد، در ژانویه ۲۰۲۱ توسط رسانه خبری کریپتویی Coindesk خریداری شد. Tradeblock با موفقیت ۵۳.۱ میلیون دلار در پنج دور تأمین مالی از زمان آغاز به کار خود جذب کرد.

 

سخنگوی DCG در بیانیه‌ای که به خبرنگاران فرستاده شد، اولگا خاریف، آنا ایررا و هانا میل تایید کرد که Tradeblock قرار است در ۳۱ می فعالیت خود را متوقف کند. اگرچه در ابتدا توسط گرگ و جف شوی تأسیس شد، این شرکت توسط برین مادیگان، کارمند سابق گلدمن ساکس رهبری می‌شد. داده‌های Tradeblock همچنین به عنوان یک شاخص مرجع برای متدولوژی Defi Index Coindesk عمل می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا