Terawulf ده میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری می‌کند

روز دوشنبه ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، شرکت استخراج بیت کوین Terawulf مستقر در مریلند اعلام کرد که این شرکت ۱۰ میلیون دلار سرمایه برای پرداخت بدهی‌هایش جمع‌آوری کرده است. این شرکت همچنین گفت که یک قرارداد با Bitmain بسته است که به ظرفیت کل ماینینگ این شرکت امکان می‌دهد تا ۱۶۰ مگاوات ظرفیت استخراج Terawulf را به طور کامل گسترش دهد.

 

Terawulf ده میلیون دلار سرمایه جدید جمع‌آوری می‌کند

ماینرهای بیت کوین امسال با مشکل زیادی مواجه بوده اند، زیرا قیمت بیت کوین (BTC) سود هر شرکت کننده ماینینگ در سراسر جهان را کاهش داده است. در ۱۲ دسامبر، شرکت سهامی عام Terawulf Inc فاش کرد که این شرکت موفق شده است ۱۰ میلیون دلار سرمایه برای بازپرداخت بدهی‌ها جمع‌آوری کند.

 

 در جزئیات بیانیه مطبوعاتی Terawulf آمده است:

شرکت در نظر دارد از مجموع درآمد خالص برای بازپرداخت پیش‌پرداخت با یورک‌ویل استفاده کند و همزمان اخطاری به یورک‌ویل برای خاتمه دادن به SEPA که در ۲ ژوئن ۲۰۲۲ منعقد شده بود و برای سایر اهداف کلی شرکتی صادر کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا