عدم سرمایه‌گذاری Temasek در صرافی‌های کریپتویی

به گفته یکی از مدیران ارشد، صندوق سرمایه‌گذاری دولتی Temasek سنگاپور قصد ندارد در میان عدم قطعیت نظارتی فعلی، پولی را به شرکت‌های کریپتویی اختصاص دهد. این بیانیه ماه‌ها پس از از دست دادن ۲۷۵ میلیون دلاری Temasek در صرافی شکست خورده ارزهای دیجیتال FTX منتشر شد.

 

Temasek فعلا از سرمایه‌گذاری در شرکت‌های کریپتویی خودداری می‌کند

روهیت سیپاهیمالانی، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری آن، روز سه‌شنبه در مصاحبه‌ای گفت صندوق سرمایه‌گذاری دولتی Temasek که متعلق به دولت سنگاپور است، در حال حاضر به دنبال سرمایه‌گذاری در شرکت‌هایی که با ارزهای دیجیتال سروکار دارند، به دلیل عدم اطمینان نظارتی در صنعت، نیست.

 

او در صحبت با CNBC توضیح داد:

عدم قطعیت نظارتی زیادی در این محیط وجود دارد و من فکر می‌کنم که در میان این همه عدم اطمینان نظارتی، سرمایه‌گذاری و تبادل مجدد برای ما بسیار دشوار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا