تلگرام ثبت نام بدون سیم کارت را معرفی می‌کند

پیام رسان محبوب تلگرام اکنون به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به ارائه شماره تلفن همراه خود حساب باز کنند. با آخرین به‌روزرسانی اپلیکیشن، آنها می‌توانند به جای آن با استفاده از اعداد مبتنی بر بلاکچین وارد سیستم شوند و می‌توانند با ارز دیجیتال در پلتفرم Fragment خریداری شوند.

 

تلگرام وعده عصر جدید حریم خصوصی با حساب‌هایی را می‌دهد که نیازی به شماره تلفن ندارند

یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های پیام رسان در جامعه کریپتو، تلگرام، به‌روزرسانی جدیدی را برای اپلیکیشن خود منتشر کرده است. طبق اعلامیه‌ای که اصرار داشت، این پیام رسان اکنون به کاربران اجازه می‌دهد بدون پیوند دادن شماره تلفن همراه، یک حساب کاربری داشته باشند، گزینه‌ای که حریم خصوصی را به سطح جدیدی می‌برد. امروز عصر جدیدی از حریم خصوصی آغاز می‌شود. بدون سیم کارت می‌توانید اکانت تلگرام داشته باشید.

 

تیم تلگرام یادآور شد:

در تلگرام، شماره تلفن شما هرگز برای افراد غریبه قابل مشاهده نبود. کاربران ما کنترل می‌کنند که چه کسی می‌تواند شماره آنها را ببیند و آیا دیگران اجازه دارند آنها را با شماره تلفن خود پیدا کنند یا خیر.

 

با این حال، از این پس حتی برای راه‌اندازی یک حساب کاربری جدید در تلگرام، نیازی به آن نخواهند داشت. بیانیه‌ای که روز سه‌شنبه منتشر شد نشان داد، در عوض، آن‌ها می‌توانند با استفاده از شماره‌های مبتنی بر بلاکچین وارد شوند که ناشناس خواهند بود.

 

این اعداد در Fragment در دسترس خواهند بود و می‌توان آن‌ها را با toncoin (TON) خریداری کرد، ارز دیجیتال مورد استفاده در بلاکچین غیرمتمرکز شبکه باز که در اصل توسط تلگرام طراحی شده بود. Fragment در اواخر اکتبر به عنوان یک پلتفرم حراج بلاکچین راه‌اندازی شد و نام های کاربری را نیز به فروش می‌رساند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا