اخبار متاورساخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

همکاری Telefonica با Qualcomm

تلفونیکا، یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی در اسپانیا و کوالکام، طراح تراشه‌های موبایل، همکاری مشترکی را برای پیشبرد طرح‌های واقعیت توسعه‌یافته و متاورس امضا کرده‌اند. تلفونیکا از Snapdragon Spaces، فناوری جدید کوالکام، استفاده خواهد کرد تا این تجربیات متاورسی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. این توافق همچنین شامل امکان پیگیری فرصت‌های تجاری مشترک است.

 

Telefonica با Qualcomm شریک می‌شود تا تجربیات Metaverse را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد

Telefonica، یکی از بزرگترین اپراتورهای مخابراتی در اسپانیا و اروپا، اعلام کرده است که با کوالکام، سازنده تراشه، به منظور همکاری در تولید ابتکارات مرتبط با متاورس، همکاری می‌کند. این توافقنامه مقرر می‌دارد که زیرساخت‌های مخابراتی تلفونیکا به عنوان یک پلتفرم برای به کارگیری تجربیات تولید شده با فناوری کوالکام عمل می‌کند.

 

این فناوری که Snapdragon Spaces نام دارد، مجموعه‌ای کامل از برنامه‌ها است که به طراحان اجازه می‌دهد تا روی توسعه این تجربیات، به ویژه برای هدست‌های واقعیت افزوده تمرکز کنند. Spaces همچنین یک فناوری مستقل از دستگاه است، بنابراین متاورس‌های طراحی شده با استفاده از آن می‌توانند با هر هدست موجود در بازار، از جمله دستگاه های Meta Quest، اجرا شوند. Telefonica این فناوری را در ابتکاراتی که از طریق Metaverse Hub خود (مکانی اختصاص داده شده به Web3، واقعیت افزوده و ابتکارات metaverse) توسعه می‌یابد، گنجانده است.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا