اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

Telefonica در Bit2Me سرمایه‌گذاری می‌کند

Telefonica، یکی از بزرگترین شرکت‌های مخابراتی جهان، سرمایه‌گذاری خود را در صرافی ارز دیجیتال Bit2me اسپانیا اعلام کرده است. این شرکت که در فضای متاورس بسیار فعال بوده است، با اجرای آزمایشی وارد عرصه پرداخت‌های رمزنگاری شده است تا به مشتریان خود اجازه دهد تا از طریق فروشگاه آنلاین خود Tu.com با سقف حداکثر ۴۹۰ دلار پرداخت کنند.

 

Telefonica در صرافی ارزهای دیجیتال Bit2me سرمایه‌گذاری می‌کند

Telefonica، چهارمین شرکت بزرگ مخابراتی در اروپا، تصمیم گرفته است تا با تجارت ارزهای دیجیتال همسو شود. این شرکت سرمایه‌گذاری در Bit2me، یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در اسپانیا را اعلام کرد که به آن امکان دسترسی به اجرای پشته فناوری سازمان را می‌دهد. این سرمایه‌گذاری که جزئیات و اعداد آن فاش نشده است، اولین اقدام این شرکت در حوزه کریپتو است.

 

منابع غیر رسمی فاش کردند که این مشارکت می‌تواند بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون دلار باشد که به Telefonica سهم بسیار مهمی در Bit2me می‌دهد. این تزریق وجوه به صرافی کمک می‌کند تا در طول این رکود بازار ارزهای دیجیتال، که در آن سایر صرافی‌ها مجبور به اخراج کارکنان و اقدامات کاهش هزینه‌های عملیاتی شده‌اند، به فعالیت خود ادامه دهد. Bit2me به تازگی وجوهی را به مبلغ ۲.۵ میلیون دلار از سرمایه‌گذاران خصوصی قبل از سرمایه‌گذاری Telefonica تضمین کرده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا