اظهارات تد کروز درباره بیت کوین

سناتور ایالات متحده تد کروز گفته است که او همچنان به شدت نسبت به بیت کوین صعودی است که او آن را آلفا در حوزه کریپتو توصیف کرد. به گفته کروز، مردم به بیت کوین جذب می‌شوند زیرا آن را به عنوان پوششی در برابر تورم و همچنین به عنوان یک چک مهم در برابر هزینه‌های دولت می‌دانند.

 

بیت کوین همچنان مسلط‌ترین است

سناتور ایالات متحده تد کروز گفته است که او به طرز باورنکردنی نسبت به بیت کوین صعودی است و او همچنان معتقد است بینشی که منجر به ایجاد بیت کوین شد هنوز خارق العاده است. کروز در اظهارات خود در رویدادی که توسط موسسه سیاست بیت کوین برگزار شد، اصرار داشت که بیت کوین آلفا در حوزه کریپتوست، زیرا اول بوده و مسلط‌ترین است.

 

اظهارات کروز، یک جمهوری خواه از تگزاس، در زمانی بیان شد که دولت بایدن در مبارزه خود با صنعت کریپتو تلاش‌های زیادی کرده است. همانطور که از آغاز سال ۲۰۲۳ گزارش شده است، مقامات و آژانس‌های ایالات متحده نهادهای کریپتویی را به عنوان بخشی از به اصطلاح عملیات Chokepoint 2.0 هدف قرار داده اند. اتهامات کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) از فروش غیرقانونی اوراق بهادار به شهروندان آمریکایی تا تبلیغ آنها بدون مجوزهای لازم متغیر است.

 

در واکنش به سرکوبی که توسط SEC رهبری می‌شود، سناتورهای جمهوری‌خواه از جمله کروز، گری گنسلر، رئیس این نهاد نظارتی را به شدت مورد انتقاد قرار دادند. دیگرانی مانند سناتور آمریکایی تام ایمر که طرفدار کریپتاست، ادعا کرد که اقدامات گنسلر نوآوری را به دست یک کشور کمونیستی سوق می‌دهد. سناتور سینتیا لومیس، حامی و سرمایه‌گذار BTC نیز نارضایتی خود را از رویکرد مقررات ارز دیجیتال SEC ابراز کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا