همکاری TBD و Yellow Card برای حواله‌های بیت کوینی

TBD و پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال متمرکز بر آفریقا، Yellow Card اخیراً برای راه‌اندازی یک فیات در داخل و خارج از رمپ که امکان پرداخت را در ۱۶ کشور آفریقایی از طریق ریل بیت کوین فراهم می‌کند، شریک شدند. هدف از این ترتیب این است که پرداخت‌های بین‌مرزی را نه تنها مقرون به صرفه‌تر و قابل دسترس‌تر کند، بلکه مطابقت نیز داشته باشد.

 

پوشش ریسک در برابر تورم با بیت کوین

TBD، یک نهاد متمرکز بر توسعه بیت کوین که متعلق به بلاک جک دورسی است، با پلتفرم مبادلات ارزهای دیجیتال Yellow Card دست به دست هم داده است تا پلتفرمی را راه‌اندازی کند که امکان پرداخت فیات را در ۱۶ کشور آفریقایی فراهم می‌کند. بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، هدف از این توسعه جدید، مقرون به صرفه‌تر و قابل دسترس‌تر کردن پرداخت‌های مرزی و همچنین ایجاد کانال‌های سازگار برای حواله‌ها است.

 

طبق بیانیه مطبوعاتی ۱۲ آپریل، پلتفرم کریپتو متمرکز آفریقا، Yellow Card یکی از اولین شرکای TBD خواهد بود که امکان ارسال دلار آمریکا یا بیت کوین را برای کاربران فراهم می‌کند و دریافت‌کنندگان معادل ارز محلی را دریافت می‌کنند. برای گیرندگانی که در کشورهای دارای تورم فوق‌العاده زندگی می‌کنند، این پلتفرم می‌تواند به عنوان مکانی برای ذخیره بیت کوین یا استیبل کوین استفاده شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا