تیلور سویفت با FTX قرارداد بسته بود!

بر اساس گزارش‌های جدید، تیلور سویفت، نماد پاپ و برنده ۱۲ جایزه گرمی، قراردادی را با صرافی ورشکسته ارزهای دیجیتال FTX امضا کرد. با این حال، گزارش شده است که مدیران FTX، مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF) را متقاعد کرده اند که در مورد معامله ۱۰۰ میلیون دلاری با سوئیفت تجدید نظر کرده و صرف نظر کند.

 

تیلور سویفت با FTX قرارداد امضا کرد

تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه سرای مشهور که برنده ۱۲ جایزه گرمی از ۴۶ نامزدی شده است، بر خلاف گزارش‌های قبلی، طبق گزارش‌ها، قراردادی را با صرافی FTX ورشکسته امضا کرده است. فایننشال تایمز گزارش داد که اندازه این معامله تقریباً ۱۰۰ میلیون دلار است.

 

آدام مسکوویتز، یکی از وکلای دادگستری در پادکست Block’s Scoop در ماه آپریل فاش کرد هنگامی که مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) با او تماس گرفت، سوئیفت به دنبال مشاوره حقوقی بود. به گفته وی، این خواننده مشهور پرسید آیا می‌توانید به من اطمینان دهید که این دارایی‌ها اوراق بهادار ثبت نشده نیستند؟ اظهار نظر مسکوویتز منجر به ایجاد تیترهایی شد که سوئیفت متعاقباً تصمیم گرفت از معامله خارج شود.

 

با این حال، نیویورک تایمز روز پنجشنبه تایید کرد مسکوویتز گفته است که اطلاعات داخلی در مورد مذاکرات بین FTX و سوئیفت درست نیست. این رسانه خبری با استناد به سه نفر که از این معامله مطلع بودند، توضیح داد که در واقعیت، سوئیفت پس از بیش از شش ماه بحث و گفتگو با FTX قرارداد حمایت مالی از تور را امضا کرد و در عین حال برخی از گزینه‌های تبلیغاتی را رد کرد. علاوه بر این، مردم به نشریه گفتند که این Bankman-Fried بود که در آخرین لحظه تیم سوئیفت را ناامید کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا