اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

فرار مالیاتی در کره جنوبی

اداره مالیات کره جنوبی متعهد شده است که از طریق دارایی‌ها و پلتفرم‌های مجازی، اقدامات سختگیرانه‌ای علیه فرار مالیاتی اتخاذ کند. در حالی که دولت کره هنوز مالیات بر عایدی سرمایه ناشی از سرمایه گذاری و تجارت کریپتو را آغاز نکرده است، مقامات سئول ادعا می‌کنند که از ارزهای دیجیتال به طور فعال برای پولشویی استفاده شده است.

 

شهروندان کره‌ای متهم به سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزنگاری برای فرار از مالیات هستند

کره هرالد به نقل از نماینده این آژانس به خوانندگان خود اطلاع داد، سرویس ملی مالیات (NTS) کره جنوبی قصد دارد اقدامات شدیدی را علیه شیوه‌های فرار مالیاتی با تکیه بر دارایی‌های مجازی مانند ارزهای دیجیتال و پلتفرم‌های فعال با آنها انجام دهد.

 

این مقام روز دوشنبه گفت که طبق گزارش‌ها، تعداد فزاینده‌ای از مردم کره پس از انتقال ثروت خود به بهشت‌های مالیاتی مانند برخی از کشورهای حوزه کارائیب و آسیای جنوب‌شرقی، با سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزنگاری شده به دنبال فرار از مالیات هستند.

 

در جریان جلسه توجیهی این مقام در مقابل کمیته استراتژی و مالی در مجلس ملی پارلمان کره، این مقام رسمی توضیح داد که این نوع فرار مالیاتی جدید مانع عدالت در بازار و همچنین عدالت در مالیات می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا