سازمان مالیاتی، تنظیم‌کننده اصلی رمزارز در روسیه

یک مقام عالی رتبه دولتی اعلام کرد که اداره مالیات روسیه وظیفه نظارت بر صنعت کریپتو در این کشور را بر عهده خواهد داشت. با توجه به مفهوم نظارتی که در حال حاضر در حال بررسی است، خدمات درآمد همچنین به عنوان یک نقطه ورود برای فعالان بازار عمل خواهد کرد.

 

روس‌ها دارایی‌ها و معاملات کریپتویی را به خدمات مالیاتی خود گزارش کنند

الکسی مویزف، معاون وزیر دارایی روسیه، در مصاحبه با روزنامه ایزوستیا گفته است که سرویس مالیات فدرال روسیه (FTS) احتمالاً تنظیم‌کننده پیشرو در بخش ارزهای دیجیتال خواهد بود و شرکت‌کنندگان را در بازار می‌پذیرد.

 

قانونگذاران روسی در حال آماده شدن برای تصویب بسته‌ای از قوانین در مورد دارایی‌های کریپتویی در جلسه بهار پارلمان هستند. بر اساس پیش‌نویس قانونی طراحی شده برای معرفی قوانین برای صنعت، انتظار می‌رود دولت روسیه یک نهاد دولتی را تعیین کند که آن را تنظیم کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا