Talk2Satoshi، ربات هوش مصنوعی با دانش بیت کوین

در میان هیاهوی هوش مصنوعی (AI)، یک توسعه‌دهنده، یک پلتفرم چت جدید ایجاد کرده است که از قدرت Chatgpt Openai بهره می‌برد. با این حال، این خلاقیت خود را با آموزش بر روی منابع بی‌شماری که به طور خاص بر بیت کوین و بنیانگذار مرموز آن، ساتوشی ناکاموتو متمرکز شده اند، متمایز می‌کند.

 

با ربات چت هوش مصنوعی Talk2Satoshi آشنا شوید

 

در ۳۱ می، پیر کوربین، علاقه‌مند به بیت کوین و نویسنده، یک پلتفرم چت‌بات را پرده‌برداری کرد که حاوی اطلاعات بیت کوینی است. این پلت‌فرم منحصر به فرد، شبیه به Chatgpt Openai، به عنوان یک برنامه مکالمه‌ای عمل می‌کند که قادر به پاسخگویی به سؤالات و تعامل با کاربران است.

 

چیزی که talk2satoshi.com را متمایز می‌کند این است که کوربین، با کمک هوگو فرر، یکی از خالقان، برنامه چت را با مجموعه‌ای متنوع از منابع، از جمله ایمیل‌های ساتوشی ناکاموتو و پست‌های انجمن، کتاب The Bitcoin Standard و The Great Reset and the Rise of Bitcoin تغذیه کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا