فروشنده کریپتوی سوری از دست آدم رباها آزاد شد

مجری قانون اسپانیا اخیراً سه نفر را که با یک فروشنده ارز دیجیتال سوری دوست شده بودند و در نهایت وی را ربودند دستگیر کردند. پس از دستگیری، ربایندگان که خواستار باج بیش از ۱.۱ میلیون دلار بودند، اسلحه و مدارک هویتی جعلی در اختیار داشتند.

 

اسیرکنندگان دلال کریپتوی سوری، دوستان او بودند

مجری قانون اسپانیا اخیراً یک فروشنده ارز دیجیتال سوری را از دست سه آدم ربا که خواستار باج ۱.۱۲ میلیون دلاری (یا یک میلیون یورویی) بودند، آزاد کرد. بر اساس گزارش یک نشریه اسپانیایی زبان، سه نفر دستگیر شده قرار بود در تاریخ ۶ می در دادگاه حاضر شوند، جایی که انتظار می‌رفت با اتهام آدم‌ربایی و همچنین حمل غیرقانونی اسلحه روبرو شوند.

 

همانطور که در این گزارش فاش شد، فروشنده ارز دیجیتال سوری که نامش فاش نشد، قبل از آدم‌ربایی با این سه نفر دوست شده بود. با این حال، هنگامی که آنها چهار نفر در ۳ می ملاقات کردند، دوستان مهمانی فروشنده کریپتو مستقر در مجارستان هجوم آوردند و شروع به درخواست پول باج کردند. بر اساس این گزارش، به فروشنده کریپتو که شرکتش در دبی مستقر است، گفته شد که به برنامه‌هایی که برای مدیریت کسب‌وکار کریپتو خود استفاده می‌کند دسترسی داشته باشد و با گیرنده مورد نظر پول باج تماس بگیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا