اتفاقات مشکوک درباره Terraform Labs ادامه دارد

دادستان‌هایی که شرکت شکست خورده بلاکچین Terraform Labs را بررسی می‌کنند متوجه شده اند که دفتر آن در سنگاپور میلیون‌ها دلار آمریکا را درست قبل از سقوط ارزهای دیجیتالش برای وکلا ارسال کرده است. به گفته رسانه‌های کره‌ای، نقل و انتقالات نشان می‌دهد که دو کوان، یکی از بنیان‌گذاران، از سقوط قریب‌الوقوع آگاه بوده است.

 

آزمایشگاه‌های Terraform مقادیر زیادی پول را قبل از سقوط به شرکت حقوقی کره جنوبی منتقل کردند

دادستان‌های کره جنوبی که بر روی پرونده کلاهبرداری علیه دو کوان، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل آزمایشگاه Terraform Labs کار می‌کنند، فاش کردند که این شرکت در مجموع ۹ میلیارد وون (نزدیک به ۷ میلیون دلار) به کیم و چانگ، شرکت حقوقی برجسته کشور، پخش‌کننده ملی KBS پرداخت کرده است.

 

با ردیابی جریان‌های مالی از مقر خود در سنگاپور، آنها توانستند ثابت کنند که وجوه در چندین تراکنش ارسال شده است که درست قبل از سقوط ارزهای دیجیتال Terraform، استیبل کوین terrausd و ارز دیجیتال لونا در ماه می سال گذشته آغاز شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا