توقف عملیات Huobi Global در مالزی

رگولاتور اوراق بهادار مالزی در ۲۲ می اعلام کرد که صرافی رمزارز Huobi Global Limited و مدیر عامل آن لئون لی به دلیل فعالیت غیرقانونی در این کشور آسیایی مورد توبیخ قرار گرفته اند. رگولاتور همچنین فاش کرد که به صرافی رمزارز گفته شده است که درخواست سرمایه‌گذاری از طریق ایمیل و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را متوقف کند.

 

به Crypto Exchange گفته شد که وب‌سایت خود را غیرفعال کند

کمیسیون اوراق بهادار مالزی (SC) در ۲۲ می گفت که توبیخ عمومی علیه Huobi Global Limited و مدیر عامل Leon Li به دلیل فعالیت غیرقانونی در مالزی صادر کرده است. علاوه بر انتقاد عمومی، رگولاتور اوراق بهادار مالزی همچنین دستور داد تا پلتفرم مبادلات کریپتویی در این کشور متوقف شود.

 

طبق گفته تنظیم‌کننده، Huobi باید وب‌سایت و برنامه تلفن همراه خود را در چندین پلتفرم مانند فروشگاه اپل یا گوگل‌پلی غیرفعال کند. علاوه بر دستور صرافی کریپتو برای توقف دعوت از سرمایه‌گذاران به پلتفرم خود، بیانیه‌ای که توسط رگولاتور منتشر شده است، گفته است که صرافی کریپتو باید درخواست سرمایه‌گذاری از طریق ایمیل یا پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی را متوقف کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا