حمایت از نوازندگان نوظهور از طریق NFT

طبق گفته مسترکارت، این غول پرداخت توکن‌های غیرمثلی (NFT) را راه‌اندازی کرده است که به برنامه Mastercard Artist Accelerator دسترسی می‌دهد که برای حمایت از نوازندگان نوظهور طراحی شده است. پروژه NFT که با همکاری Polygon توسعه یافته است، قصد Mastercard را برای پذیرش فناوری‌های Web3 برجسته می‌کند.

 

Mastercard دومین پیشنهاد NFT را راه‌اندازی کرد

در ماه ژانویه، Mastercard همکاری خود را با Polygon برای حمایت از هنرمندان جدید از طریق برنامه Mastercard Artist Accelerator اعلام کرد. در طول کنفرانس NFT.NYC، این شرکت از NFTهایی رونمایی کرد که امکان ورود به این برنامه را فراهم می‌کند.

 

این شرکت روز چهارشنبه اعلام کرد:

تا پایان ماه، علاقه‌مندان به موسیقی و Web3 می‌توانند Mastercard Music Pass NFT را بازخرید کنند.

 

هنگام رونمایی از برنامه هنرمندان موسیقی، مسترکارت نوازندگان شرکت‌کننده را فاش نکرد، زیرا آنها هنوز انتخاب نشده بودند. هنرمندان منتخب عبارتند از یانگ آتنا خواننده سول آر اند بی، مانو مانزو خواننده ونزوئلایی، هنرمند نیجریه‌ای لری کیو، خواننده موسیقی پاپ امیلی وو و هنرمند هیپ‌هاپ/پاپ سول هندی غربی کاکائو سارای. Mastercard خاطرنشان می‌کند که این هنرمندان از پنج متخصص راهنمایی دریافت خواهند کرد و به یک استودیوی موسیقی مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) توسط Warpsound دسترسی خواهند داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا