Sunacrip در اخراج‌های ونزوئلا نقش دارد

گفته می‌شود که ناظر کریپتو ونزوئلا، Sunacrip، در اخراج‌های دسته جمعی شرکت‌ها نقش دارد.

 

سازمان دیده‌بان ارزهای دیجیتال ونزوئلا صدها کارمند را اخراج کرد

به گفته منابع محلی، Sunacrip، ناظر ارزهای دیجیتال ونزوئلا، بیش از ۴۰۰ کارمند را در این هفته اخراج کرده است. سرپرست کریپتو دارای لیست حقوق و دستمزدی متشکل از ۶۰۰ کارمند بود که تحت تأثیر تحقیقات فساد فعلی مرتبط با ارزهای دیجیتال قرار گرفتند. رئیس سابق Sunacrip، به نام Joselit Ramirez، در حال حاضر به دلیل دخالت ادعایی خود در به اصطلاح طرح فساد PDVSA-crypto در بازداشت است.

 

این نهاد در ۱۷ مارس توسط نیکلاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا، مورد مداخله قرار گرفت و وی کمیسیونی را برای بررسی اقدامات این موسسه تعیین کرد، اما هیچ گزارشی در مورد اینکه آیا این سازمان خاتمه می‌یابد یا اینکه با ساختار سازمانی دیگری ادامه خواهد داد، وجود ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا