اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

تکمیل موفقیت‌آمیز ادغام Shadow Fork

تقریباً چهار روز دیگر، انتظار می‌رود که The Merge پیاده‌سازی شود و اتریوم از اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تبدیل شود. به گفته توسعه‌دهندگان اتریوم، قبل از ارتقای پاریس، برنامه‌نویسان سیزدهمین و آخرین فورک Shadow را با موفقیت به پایان رساندند.

 

سیزدهمین و آخرین فورک Shadow اتریوم کامل شد

روز جمعه، رسانه‌های اجتماعی مملو از صحبت‌هایی در مورد The Merge و انتقال اتریوم از PoW به PoS شده‌اند. علاوه بر این، توسعه دهندگان ETH و شرکت تحقیقاتی و مهندسی اتریوم Nethermind فاش کردند که آخرین Shadow Fork اکنون کامل شده است. اساساً، shadow fork ارتقایی است که در نسخه موجود شبکه اصلی اتریوم اعمال می‌شود و عموم مردم به طور کلی از مرحله آزمایش بی‌اطلاع هستند!

 

تاکنون، با آخرین Shadow Fork، توسعه دهندگان اتریوم ۱۳ Shadow Fork موفق را اجرا کرده اند. پژوهشگران Nethermind روز جمعه گفتند:

انتقال در Mainnet، شدو فورک سیزدهم، برای همه نودهای Nethermind موفقیت‌آمیز بود. علاوه بر این، یک اسکنر شبکه shadow، یک کاوشگر شبکه اصلی shadow شبکه و یک کاوشگر زنجیره شبکه shadow نیز برای کمک به آزمایش وجود دارد.

 

در ۶ سپتامبر در مورد ارتقای قبل از ادغام به نام Bellatrix گزارش دادیم که آخرین انتقال قبل از ادغام قبل از ارتقاء پاریس بود. پاریس The Merge را راه‌اندازی می‌کند و پس از استخراج آخرین بلاک PoW، اعتبارسنج آخرین بلاک اتریوم را استخراج می‌کند. اگر آن بلاک با موفقیت توسط اعتبارسنج استخراج شود، ادغام ۱۰۰٪ کامل خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: ادغام چیست؟

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا