مشکلات مالی جنوب صحرای آفریقا

کشورهای منطقه جنوب صحرای آفریقا (SSA) با فشار بودجه بزرگی مواجه هستند که برخی از آنها را مجبور به کاهش هزینه‌های بهداشت، آموزش و زیرساخت‌ها می‌کند. به گفته Abebe Aemro Selassie، مردم منطقه در حال حاضر اثرات بحران بودجه را احساس می‌کنند. صندوق بین‌المللی پول می‌گوید که کشورهای منطقه SSA باید یک چارچوب حل‌وفصل بدهی خوب را نیز در نظر بگیرند.

 

منطقه با افزایش هزینه‌های استقراض و کاهش دسترسی به بودجه ارزان‌تر مواجه است

به گفته صندوق بین‌المللی پول، منطقه جنوب صحرای آفریقا (SSA) با فشار مالی بزرگی مواجه است که با کوچک شدن بودجه کمک‌ها و کاهش جریان ورودی از شرکا به وجود آمده است. در بیانیه‌ای که توسط وام‌دهنده جهانی منتشر شد، آمده است که بدون این بودجه، کشورهای منطقه مجبور به کاهش هزینه‌های بهداشت، آموزش و زیرساخت‌ها خواهند شد، بنابراین منطقه را از توسعه پتانسیل واقعی خود باز می‌داریم.

 

Abebe Aemro Selassie، مدیر بخش آفریقایی وام‌دهندگان، با اشاره به کاهش سهم بودجه منطقه، ادعا کرد که مردم مناطق SSA در حال حاضر شروع به احساس اثرات این بحران کرده‌اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا