شراکت Stronghold Digital با شرکت تابعه Canaan

Stronghold Digital، یک شرکت پیشرو در استخراج بیت کوین، اعلام کرد که این شرکت یک قرارداد میزبانی دو ساله با Cantaloupe Digital LLC، یکی از شرکت‌های تابعه سازنده ASIC، به نام Canaan، منعقد کرده است. تحت این مشارکت جدید، Stronghold Digital قصد دارد ۲۰۰۰ ماینر Avalon A1346 و ۲۰۰۰ مدل A1246 را فعال کند. این منجر به ظرفیت کل هش ۴۰۰ پتاهاش در ثانیه (PH/s) تا پایان ژوئن خواهد شد.

 

قرارداد میزبانی Stronghold Digital با شرکت تابعه Canaan با هدف افزایش قابلیت‌های استخراج بیت کوین

در ۴ می ۲۰۲۳، Stronghold Digital Mining Inc یک قرارداد میزبانی دو ساله با Cantaloupe Digital، یکی از شرکت‌های تابعه Canaan، سازنده ASIC‌های ساخت Avalon، اعلام کرد. از ۱۵ می، Stronghold Digital ریگ‌های استخراج Avalon A1246 را نصب خواهد کرد که هر کدام ۹۰ تراهش در ثانیه (TH/s) قدرت هش دارند.

 

طبق این اطلاعیه، این شرکت قصد دارد ۲۰۰۰ ماینر Avalon A1346 را در ماه ژوئن نصب کند. انتظار می‌رود هر ماینر A1346 دارای قدرت هش ۱۱۰ TH/s باشد. هنگامی که تمام ماینرها نصب شوند، Stronghold پیش‌بینی می‌کند که ظرفیت هش‌ریت تحویلی آن تا ژوئن به ۳.۶ اگزاهش در ثانیه (EH/s) افزایش یابد. این حرکت استرانگولد را در ردیف سایر شرکت‌های ماینینگی قرار می‌دهد که در سال ۲۰۲۳ ناوگان خود را با دستگاه‌های اضافی ASIC گسترش می‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا