قوی‌ترین و جامع‌ترین مقررات کریپتویی ایالات متحده

لتیتیا جیمز، دادستان کل ایالت نیویورک، قانون کریپتویی Landmark را پیشنهاد کرده است که ادعا می‌کند قوی‌ترین و جامع‌ترین مجموعه مقررات در مورد ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است. جیمز دادستان کل آمریکا گفت کلاهبرداری و ناکارآمدی گسترده به نشانه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است و زمان آن فرا رسیده است که قانون و نظم را در صنعت چند میلیارد دلاری برقرار کنیم.

 

NYAG Letitia James قانون کریپتویی Landmark را راه‌اندازی کرد

دفتر دادستان کل ایالت نیویورک (NYAG) روز جمعه اعلام کرد که دادستان کل لتیتیا جیمز قانون مهمی را برای تشدید مقررات در صنعت ارزهای دیجیتال برای محافظت از سرمایه‌گذاران، مصرف‌کنندگان و اقتصاد گسترده‌تر پیشنهاد کرده است.

 

در این اطلاعیه آمده است:

لایحه دادستان کل، جیمز، که قوی‌ترین و جامع‌ترین مجموعه مقررات را در مورد ارزهای دیجیتال در کشور پیشنهاد می‌کند، شفافیت را افزایش می‌دهد، تضاد منافع را از بین می‌برد و تدابیر عقلانی را برای محافظت از سرمایه‌گذاران، مطابق با مقررات تحمیل‌شده بر سایر خدمات مالی اعمال می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا