توقف خدمات فیات رزرو در لاتام

رزرو خدمات فیات در لاتام را کنار گذاشت.

 

رزرو خدمات فیات را در شش کشور کاهش می‌دهد

Reserve، یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال، اعلام کرد که خدمات مبتنی بر فیات را در شش کشور آرژانتین، کلمبیا، پرو، ونزوئلا، اکوادور و پاناما حذف می‌کند. در بیانیه‌ای، گابریل خیمنز، مدیرعامل Rpay و توسعه‌دهنده سابق پترو، توضیح داد که نقدینگی در ارزهای فیات تا ۳ اوت در دسترس خواهد بود.

 

پس از این تاریخ، این پلتفرم تنها با استفاده از ارزهای دیجیتال در این کشورها کار می‌کند. خیمنز اعلام کرد که دلایل پشت این اقدام مربوط به مسائل پایداری مرتبط با چالش‌های بانکداری کریپتویی است.

 

در نتیجه، رزرو، که بر بازارهای لاتام متمرکز شده بود، تغییر استراتژی را نیز اعلام کرد و اکنون تلاش خود را برای ایجاد جایگاهی در ایالات متحده برای ایجاد مسیری برای گسترش جهانی هدایت می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا