توقف خدمات بایننس برای کاربران استرالیایی

بایننس استرالیا در ۱۸ می گفت که به دلیل تصمیم ارائه‌دهنده خدمات پرداخت شخص ثالث مبنی بر توقف پشتیبانی از صرافی کریپتویی، نمی‌تواند سپرده‌های PayID AUD را برای کاربران بایننس تسهیل کند. بایننس استرالیا گفت در حالی که برای یافتن یک جایگزین کار می‌کند، کاربران همچنان می‌توانند با استفاده از کارت‌های اعتباری، ارزهای دیجیتال را بخرند و بفروشند. اسکات کولاری، یکی از مدیران این ارائه‌دهنده خدمات، ادعا کرد که کلاهبرداران به طور فزاینده‌ای از صرافی‌های خارج از کشور استفاده می‌کنند.

 

بایننس استرالیا به دنبال ارائه‌دهنده خدمات پرداخت شخص ثالث جایگزین است

صرافی کریپتویی بایننس استرالیا در ۱۸ می اعلام کرد که خدمات استرالیا را به طور موقت به دلیل توقف ناگهانی ارائه‌دهنده خدمات پرداختش، وست‌پاک، از این پلتفرم متوقف کرده است. در نتیجه، صرافی کریپتو گفت که اکنون نمی‌تواند سپرده‌های PayID AUD را برای کاربران بایننس تسهیل کند. صرافی به کاربران هشدار داد که اقدامات انجام شده توسط سرویس پرداخت شخص ثالث نیز احتمالاً بر برداشت‌های حواله بانکی تأثیر خواهد گذاشت.

 

در بیانیه صرافی آمده است:

متأسفیم به اطلاع شما می‌رسانیم که به دلیل تصمیمی که ارائه‌دهنده خدمات پرداخت شخص ثالث ما اتخاذ کرده است، نمی‌توانیم سپرده‌های PayID AUD را برای کاربران Binance تسهیل کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا