فعالیت در Paxful را متوقف کنید

در ۷ ژوئیه، ری یوسف، مدیر عامل سابق Paxful به کاربران بازار کریپتو همتا به همتا گفت که تجارت در این پلتفرم را متوقف کنند. یوسف ادعا کرد که Paxful اکنون فقط صورتحساب‌های قانونی را پرداخت می‌کند و هیچ آفریقایی یا غیر آمریکایی نباید به شرکت اعتماد کند.

 

ادعای حذف وجوه ذخیره شده توسط Paxful باعث نگرانی می‌شود

پس از گزارش‌هایی مبنی بر اینکه Paxful، بازار ارزهای دیجیتال همتا به همتا، مقدار وجوه ذخیره را از صفحه وضعیت حذف کرده است، ری یوسف، مدیرعامل سابق، به کاربران توصیه کرد که معامله را متوقف کنند. یوسف در پاسخ به یکی از کاربران توییتر که در مورد سقوط به سبک FTX هشدار داده بود، پیشنهاد کرد که کاربران باید تا زمانی که به ته این موضوع برسیم به خود سرپرستی روی آورند.

 

علاوه بر افشای ادعای حذف وجوه ذخیره از وب‌سایت Paxful، این کاربر ناشناس رسانه‌های اجتماعی همچنین ادعا کرد که توییت‌هایی را از کارمندان سابق دیده‌است که از پرداخت نشدن تمام حق‌الزحمه‌های خود پس از ترک شکایت داشتند. این کاربر همچنین ادعا کرد که شایعاتی را شنیده است مبنی بر اینکه Paxful در حال غوطه‌ور شدن در وجوه مشتریان است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا