اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

بازار سهام ممکن است ۲۰ درصد کاهش یابد!

جیمی دیمون، مدیر عامل بانک سرمایه‌گذاری جهانی جی پی مورگان، هشدار داده است که اقتصاد ایالات متحده ممکن است طی ۶ تا ۹ ماه وارد رکود شود. این مدیر اجرایی تاکید کرد این چیز جدی است و افزود که بازار سهام به راحتی می‌تواند ۲۰ درصد دیگر سقوط کند.

 

هشدارهای جیمی دیمون، مدیرعامل جی پی مورگان

جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان، هشدارهای خود را در مورد اقتصاد ایالات متحده و بازار سهام در مصاحبه با CNBC روز دوشنبه در کنفرانس JPM Techstars در لندن به اشتراک گذاشت.

 

دیمون به تعدادی از شاخص‌ها اشاره کرد که می‌توانند اقتصاد ایالات متحده را به سمت رکود سوق دهند، از جمله تورم بی‌سابقه، افزایش نرخ‌های بهره بیش از حد انتظار، تأثیرات تسهیل کمی و جنگ روسیه و اوکراین.

 

رئیس جی پی مورگان با بیان اینکه اروپا در حال حاضر در رکود است، گفت:

اینها چیزهای بسیار جدی هستند که من فکر می‌کنم احتمالاً ایالات متحده و جهان را در یک نوع رکود در شش تا نه ماه آینده تحت فشار قرار خواهند داد.

 

دیمون اظهار داشت:

می‌دانید، از اینجا، بیایید همه برای رئیس فدرال رزرو آرزوی موفقیت کنیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا