پیشنهاد استیو هانکه برای حل تورم ونزوئلا در ۳۰ روز

استیو هانکه می‌گوید می‌تواند تورم ونزوئلا را در ۳۰ روز از بین ببرد.

 

استیو هانکه معتقد است که می‌تواند تورم ونزوئلا را در ۳۰ روز از بین ببرد

استیو هانکه، استاد اقتصاد کاربردی در دانشگاه جان هاپکینز، اظهار داشت که می‌تواند تورم ونزوئلا را ظرف ۳۰ روز کاهش دهد. هانکه که در حال حاضر مشاور اقتصادی روبرتو هنریکز، کاندیدای ریاست جمهوری برای انتخابات آتی است، معتقد است که راه‌حل تورم ونزوئلا، اجرای سیستم تابلوی ارز است.

 

این سیستم هیئت ارزی امکان مبادله بولیوار ونزوئلا را با نرخ ثابت در برابر دلار آمریکا فراهم می کند. هانکه در مصاحبه‌ای در یک ایستگاه رادیویی محلی اظهار داشت:

ظرف ۳۰ روز، تورم در ونزوئلا به طور کامل حذف خواهد شد و نرخ تورم بسیار نزدیک به نرخ تورم در ایالات متحده خواهد بود.

 

هانکه قبلاً برنامه‌هایی از این دست را در استونی، لیتوانی، بلغارستان و بوسنی و هرزگوین انجام داده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا